Karel Liebscher - Rodinná idylka u vody

Olej na plátně, 32x40 cm. Signováno vlevo dole K. Liebscher. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Drobné opravy v malbě.

o autorovi: 1851, Praha - 1906, Praha
Studoval na AVU ve Vídni. Malíř, krajinář a ilustrátor.
Ilustroval časopis Zlatá Praha Ottova nakladatelství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

54737. Rodinná idylka u vody
Dražba ukončena:27.01.2021 21:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč