Karel Liebscher - Starý pivovár v Chlumu

Kresba, 18x26 cm. Signováno vlevo dole K. Liebscher. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1851, Praha - 1906, Praha
Studoval na AVU ve Vídni. Malíř, krajinář a ilustrátor.
Ilustroval časopis Zlatá Praha Ottova nakladatelství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

33913. Starý pivovár v Chlumu
Dražba ukončena:27.06.2019 18:16:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč