Karel Liebscher - U rybníka

Akvarel, 22x39 cm, signováno vlevo dole K. Liebscher, rám, zaskleno.

o autorovi: 1851, Praha - 1906, Praha
Studoval na AVU ve Vídni. Malíř, krajinář a ilustrátor.
Ilustroval časopis Zlatá Praha Ottova nakladatelství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

13120. U rybníka
Dražba ukončena:12.10.2017 18:40:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 400 Kč