Karel Liška - Vlčí máky ve váze

Olej na plátně, 60x44 cm, signováno vpravo dole Liška, rám.

1914, Poltava v Ukrajině
Soukromá studia u malíře Františka Jelínka. Poté studia na ČVUT v Praze. Malíř krajin, kytic, figurálních obrazů, podobizen a zátiší. Zabýval se také knižní ilustrací.

Pozn.: Rám poškozený - přetřený.

3209. Vlčí máky ve váze
Dražba ukončena:25.11.2015 21:24:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč