Karel Maleček - Setkání na cestě odnikud nikam

Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole K. Maleček 1992. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1917 – 2010
Malíř, studoval soukromě u prof. Skrbka. Na Karlově univerzitě v Praze vystudoval práva. Člen Nového sdružení pražských umělců a Tolerance 14, s nimiž vystavoval. Jeden obraz prodal u Sotheby´s.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

87885. Setkání na cestě odnikud nikam
Dražba ukončena:15.12.2022 21:53:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč