Karel Maleček - V pasti

Olej na sololitu, 39x29 cm. Signováno vpravo dole K. Maleček 1999. Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1917 – 2010
Malíř, studoval soukromě u prof. Skrbka. Na Karlově univerzitě v Praze vystudoval práva. Člen Nového sdružení pražských umělců a Tolerance 14, s nimiž vystavoval. Jeden obraz prodal u Sotheby´s.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

89793. V pasti
Dražba ukončena:23.02.2023 21:57:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč