Olej na sololitu, 39x29 cm. Signováno vpravo dole K. Maleček 1999. Rámováno.
Nejdelší strana: 43 cm
o autorovi: 1917 – 2010
Malíř, studoval soukromě u prof. Skrbka. Na Karlově univerzitě v Praze vystudoval práva. Člen Nového sdružení pražských umělců a Tolerance 14, s nimiž vystavoval. Jeden obraz prodal u Sotheby´s.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.