Karel Mayer - Madona

Pálená hlína, barevně glazovaná, výška 28 cm. Značeno KM 1919.

Pozn.: Vývozní nálepka. Mírně poškozeno.

98074. Madona
Dražba ukončena:02.07.2023 21:24:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč