Karel Miroslav Lehotský - Hrad Lietava 1902

Olej na překližce, 29x18 cm. Signováno vpravo nahoře K. Lehotský. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..

36600. Hrad Lietava 1902
Dražba ukončena:30.10.2019 21:37:38
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč