Karel Nejedlý - Koupání

Olej na kartonu, 44x35 cm. Signováno vlevo dole Nejedlý K. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, malba v místě poškozena.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1873 - 1927
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Mařáka a Sequense. Maloval genrové obrazy, podobizny a krajiny. Vytvořil také řadu ilustrací a pohlednic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

vydraženo top posouzeno znalcem doporučujeme
87936. Koupání
Dražba ukončena:15.12.2022 22:50:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč