Karel Nejedlý

306551. Portrét muže

popis: Kombinovaná technika na papíře, 29x21 cm. Signováno vpravo dole tužkou Nejedlý K. Nerámováno.

o autorovi: 1873 - 1927
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Mařáka a Sequense. Maloval genrové obrazy, podobizeny a krajiny. Vytvořil také řadu ilustrací a pohlednic. Byl otcem Otakara Nejedlého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

dražba ukončena: 07.11.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 29.10.2020 14:41:47 2684