Karel Nejedlý - U Svatého Jakuba

Kombinovaná technika, 24x17 cm, signováno vpravo dole Nejedlý, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1873 - 1927
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Mařáka a Sequense. Maloval genrové obrazy, podobizny a krajiny. Vytvořil také řadu ilustrací a pohlednic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

11766. U Svatého Jakuba
Dražba ukončena:28.06.2017 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč