Olej na kartonu, 34x45 cm. Signováno vlevo dole K. Nejedlý. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1873 - 1927
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Mařáka a Sequense. Maloval genrové obrazy, podobizny a krajiny. Vytvořil také řadu ilustrací a pohlednic.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.