Karel Oberthor - Letní den

Barevná litografie, 20x66 cm. Signováno dole uprostřed K. Oberthor 69. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

46979. Letní den
Dražba ukončena:15.07.2020 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč