Karel Oberthor

64495. Píseň pro Grošáka

popis: Barevná litografie, 27x29 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 73. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 16.09.2021 21:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč