Karel Oberthor - Píseň pro Grošáka

Barevná litografie, 27x29 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 73. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

64495. Píseň pro Grošáka
Dražba ukončena:16.09.2021 21:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč