Karel Oberthor - Postilion

Monotyp, 36x36 cm, signováno vpravo dole Oberthor 34, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

12065. Postilion
Dražba ukončena:29.06.2017 21:25:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč