Karel Oberthor

52385. Soubor 2 grafických listů

popis: Litografie, 11x16 cm a 7x18 cm. Signovány dole uprostřed K. Oberthor. Pasparty.

pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 22:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (11.11.2020 18:31:57) 878
500 Kč 20.10.2020 12:14:50 4469