Karel Oberthor - Soubor 3 litografií - Koně

od 16x16 cm do 24x40 cm, všechny signovány K. Oberthor, 2x rám, pasparta, zaskleno; 1x rám, zaskleno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

13505. Soubor 3 litografií - Koně
Dražba ukončena:25.10.2017 19:34:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč