Karel Oberthor - Soubor 3 grafických listů

Litografie, od 15x7 cm do 30x39 cm. Signovány K. Oberthor. Volné listy.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

41456. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:11.03.2020 19:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč