Karel Oberthor

64497. Stará rybářská vesnice

popis: Barevný linoryt, 19x66 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 69. Číslováno 3/150. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 16.09.2021 21:36:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč