Karel Oberthor - Šťastný pastýř

Litografie 75/90, 29x39 cm. Signováno tužkou dole uprostřed K. Oberthor 81. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

94501. Šťastný pastýř
Dražba ukončena:07.05.2023 21:11:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč