Karel Oberthor - V manéži

Litografie, 20x63 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 72. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

50270. V manéži
Dražba ukončena:14.10.2020 20:48:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč