Karel Oberthor

46053. Žárlivec půlnoční závěsový

popis: Litografie, 51x34 cm. Signováno dole uprostřed K. Oberthor 70. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 10.06.2020 22:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč