Karel Petrbauer - Husy na vodě

Olej na plátně, 38x43 cm. Signováno vpravo dole K. Petrbauer. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

308782. Husy na vodě
Dražba ukončena:30.05.2021 20:04:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč