Karel Pospíšil - Pohronie

Olej na kartonu, 30x43 cm, signováno vpravo dole K. Pospíšil 1936, rám.

1886, Praha

Pozn.: Malba mírně poškozena.

6586. Pohronie
Dražba ukončena:01.12.2016 19:15:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč