Karel Pospíšil - Trosky

Olej na překližce, 30 x 42 cm, rám, signováno vlevo dole a datováno 1941.

Pozn.: rám amatérsky přetřený, malba zašpiněná, nutno čistit.

1239. Trosky
Dražba ukončena:02.06.2014 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč