Karel Pospíšil - Večer pod Tatrami

Olej na překližce, 30x42 cm, signováno vpravo dole K. Pospíšil, rám.

1886, Praha

Pozn.: Malba poškozena.

6587. Večer pod Tatrami
Dražba ukončena:01.12.2016 19:02:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč