Karel Pospíšil - Výhled do kraje

Olej na překližce, 42x52 cm, signováno vlevo dole K. Pospíšil, rám.

1886, Praha

3689. Výhled do kraje
Dražba ukončena:27.01.2016 22:17:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč