Karel Pospíšil - Krajina s řekou

Olej na překližce, 25x35 cm. Signováno vlevo dole K. Pospíšil 1933. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

27372. Krajina s řekou
Dražba ukončena:31.01.2019 19:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč