Karel Pospíšil - Pohronie

Olej na překližce, 30x41 cm. Signováno vpravo dole K. Pospíšil 1936. Rámováno.

o autorovi: 1886, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

56060. Pohronie
Dražba ukončena:24.02.2021 19:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (24.02.2021 19:49:25) 7428
500 Kč 04.02.2021 20:59:33 3903