Karel Pospíšil - Ráno na Říhově - Stachy na Šumavě

Olej na kartonu, 33x25 cm, signováno vpravo dole K. Pospíšil 1947, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1886, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

17375. Ráno na Říhově - Stachy na Šumavě
Dražba ukončena:28.03.2018 22:25:06
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč