Karel Postl, L. Janscha - Praha XVII.

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Nejdelší strana: 65 cm

Dřevoryt kolorovaný, 28x43 cm. Signováno v tisku. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

154119. Praha XVII.
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:18:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci