Karel Rašek

45061. Muž a žena

popis: Kombinovaná technika, 23x17 cm. Signováno vlevo dole Rašek. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1861 - 1918
Narodil se v Praze. Malířství studoval na AVU v Praze u prof. Sequense a Pirnera, ale též v Mnichově a Paříži. Byl důvěrným přítelem L. Marolda, se kterým spolupracoval na panoramatu bitvy u Lipan. Byl malířem a kreslířem genrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 22 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:03:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 200 Kč