Karel Rašek - Muž a žena

Kombinovaná technika, 23x17 cm. Signováno vlevo dole Rašek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1861 - 1918
Narodil se v Praze. Malířství studoval na AVU v Praze u prof. Sequense a Pirnera, ale též v Mnichově a Paříži. Byl důvěrným přítelem L. Marolda, se kterým spolupracoval na panoramatu bitvy u Lipan. Byl malířem a kreslířem genrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč

45061. Muž a žena
Dražba ukončena:27.05.2020 19:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč