Karel Rašek - Mužský akt

Kresba, 47x33 cm. Signováno vpravo dole Rašek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1861 - 1918
Narodil se v Praze. Malířství studoval na AVU v Praze u prof. Sequense a Pirnera, ale též v Mnichově a Paříži. Byl důvěrným přítelem L. Marolda, se kterým spolupracoval na panoramatu bitvy u Lipan. Byl malířem a kreslířem genrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč

83213. Mužský akt
Dražba ukončena:14.09.2022 23:06:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč