Kresba, 54x36 cm. Signováno vpravo dole Karel Rašek 95. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1861 - 1918
Narodil se v Praze. Malířství studoval na AVU v Praze u prof. Sequense a Pirnera, ale též v Mnichově a Paříži. Byl důvěrným přítelem L. Marolda, se kterým spolupracoval na panoramatu bitvy u Lipan. Byl malířem a kreslířem genrů.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč