Karel Rašek - Výminkář

Kombinovaná technika, 71x61 cm. Signováno vlevo dole K. Rašek 1906. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1861 - 1918
Narodil se v Praze. Malířství studoval na AVU v Praze u prof. Sequense a Pirnera, ale též v Mnichově a Paříži. Byl důvěrným přítelem L. Marolda, se kterým spolupracoval na panoramatu bitvy u Lipan. Byl malířem a kreslířem genrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč

21113. Výminkář
Dražba ukončena:27.06.2018 18:45:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:18 000 Kč