Karel Rélink - Rozhovor

Kresba, 18x14 cm, signováno vlevo dole K. Rélink 1903, rám, pasparta, zaskleno.

1880, Praha - 1945, Křivoklát

Pozn.: Rám poškozen.

3261. Rozhovor
Dražba ukončena:25.11.2015 22:16:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč