Karel Rélink

64478. Dívka s červenými mašlemi

popis: Akvarel, 32x23 cm. Signováno vlevo dole K. Rélink 1915. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Praha - 1945, Křivoklát

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:19:28

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč