Karel Rélink - Ilustrační kresba

Kombinovaná technika, 27x19 cm. Signováno a datováno vpravo dole Karel Rélink 29. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Praha - 1945, Křivoklát

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

48109. Ilustrační kresba
Dražba ukončena:17.09.2020 20:17:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč