Karel Rélink - Námluvy na lavičce

Kresba, 30x27 cm. Signováno dole uprostřed K. Rélink 1910. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1880, Praha - 1945, Křivoklát

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

25016. Námluvy na lavičce
Dražba ukončena:28.11.2018 20:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč