Karel Rélink - Rozhovor na ulici

Perokresba, 26x10 cm. Signováno vlevo dole K.R. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Praha - 1945, Křivoklát

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

39211. Rozhovor na ulici
Dražba ukončena:15.01.2020 20:11:46
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 800 Kč