Karel Rélink - Souboj

Akvarel, 20x30 cm. Signováno vlevo dole K. Rélink. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Praha - 1945, Křivoklát

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

26427. Souboj
Dražba ukončena:16.01.2019 20:38:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč