Karel Rélink - Zimní procházka

Kresba, 28x23 cm. Signováno vlevo dole Karel Rélink 1919. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Praha - 1945, Křivoklát

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

26321. Zimní procházka
Dražba ukončena:16.01.2019 18:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč