Karel Rossí - Pohled z okna

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 19x19 cm. Signováno dole uprostřed K. Rossí. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1955
Malíř, grafik, restaurátor. Studoval dekorativní a užitou malbu na SUPŠ v Uherském Hradišti a na AVU v Praze u K. Součka. Zprvu experimentoval s grafikou, pak se věnoval malířské tvorbě, v níž od 80. let převažuje krajina a zátiší. Pracuje v nevelkých formátech staromistrovskou technikou. Zabývá se také restaurátorskou činností. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách Horácké galerie v Novém městě na Moravě, MG Brno, OGV Jihlava a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 000 Kč.

Karel Rossí
24913. Pohled z okna
Dražba ukončena:28.11.2018 18:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč