Karel Šafář - Dívčí poloakt

Olej na plátně, 40x25 cm. Signováno vlevo dole Šafář. Nerámováno.

o autorovi: 1938-2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

27235. Dívčí poloakt
Dražba ukončena:30.01.2019 22:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč