Karel Schadt - Cestou

Olej na plátně, 90x100 cm, signováno vlevo dole K. Schadt, nerámováno.

1888, Příbram - 1955

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5519. Cestou
Dražba ukončena:29.09.2016 18:32:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč