Karel Schadt - Říčka v podzimním lese

Olej na plátně, 112x95 cm, signováno vpravo dole Schadt, rám.

1888, Příbram - 1955

Pozn.: Malba mírně poškozena. Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4894. Říčka v podzimním lese
Dražba ukončena:26.05.2016 20:32:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč