Karel Schadt - Zelné pole

Olej na kartonu, 50x55 cm, signováno vlevo dole K. Schadt, rám.

1888, Příbram - 1955

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5981. Zelné pole
Dražba ukončena:26.10.2016 21:26:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:14 000 Kč