Karel Schadt - Cesta k rybníku

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

43966. Cesta k rybníku
Dražba ukončena:30.04.2020 21:20:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč