Karel Schadt - Cesta vesnicí

Olej na plátně, 47x64 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rám.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

25062. Cesta vesnicí
Dražba ukončena:28.11.2018 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč