Karel Schadt - Chalupy mezi stromy

Olej na kartonu, 34x44 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rám.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

25348. Chalupy mezi stromy
Dražba ukončena:29.11.2018 21:22:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč